Podsumowanie sezonu 2018/2019

Zbliża się koniec czerwca 2019 a oznacza to tylko jedno, czas zakończyć sezon 2018/2019.

Był to sezon bardzo zróżnicowany, były wzloty i były też upadki ale w przeciągu całego roku możemy powiedzieć że udany. Na pewno pod względem sportowym - TOP europejskich akademii.

Przyszło nam się zmierzyć z najlepszymi szkółkami piłkarskimi europy, z między innymi:

FC PORTO

ATLETICO DE MADRID

JUVENTUS TURYN

FC BAYERN MUNCHEN

HERTHA BERLIN

SPARTA PRAGA

LUTON TOWN

FC SCHALKE 04

1.FC KOLN

SLAVIA PRAGA

Nie wspominając o polskich drużynach:

LEGIA WARSZAWA

LECH POZNAŃ

POGOŃ SZCZECIN

ZAGŁĘBIE LUBIN

WISŁA KRAKÓW

AP REISSA POZNAŃ

OLYMPIC WROCŁAW

LECHIA GDAŃSK

ARKA GDYNIA

Turnieje, sparingi rozgrywaliśmy w Polsce jak i za granicą (Niemcy, Czechy).

Jak widać nie próżnowaliśmy przez cały sezon. Tysiące przejechanych kilometrów, dawały w kość ale chłopaki z grupy U9 nigdy się nie poddawali choć zmęczenie było duże.

Zawsze na 100% a może i na 110%. Wielkie brawa dla młodych adeptów piłki nożnej.

Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Kto wie może któryś z tych chłopców zagra w EkstraklasieBundeslidzePremier League, La Liga,... kto wie.

Nie można zapomnieć o jeszcze jednej osobie - TRENER.

Trener Bartosz również dawał drużynie dużo doświadczenia, bardzo dobre szkolenie, profesjonalne treningi.

Nie zawsze "szło" do przodu, lecz za każdym razem dopingował zawodników by dawali z siebie wszystko.

Z mojej strony chciałbym podziękować za wszystkie "lajki" na mediach społecznościowych, ponieważ daję to większą motywacje do dalszych prac w rozwijaniu Social Media.

Miejmy nadzieje że strona jak i inne kanały informacji grupy U9 - rocznik 2010 będą sukcesywnie rozwijane.

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

R.S.

HEJ ŚLĄSK ! ! !