Prawie jak turniej

W dniu 06.04.2019 (sobota) w Środzie Śląskiej rozegraliśmy multi-sparingi = nawet można było się pokusić o stwierdzenie że to prawie turniej.

Pogoda była idealna do grania ok. 16 stopni i słońce.
Wielkie granie odbyło się na sztucznych boiskach tuż przy Średzkim Parku Wodnym.

Na miejscu pojawiły się uznane marki, takie jak Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Cracovia, GKS Tychy, Warta Gorzów, AP 11 oraz jedna drużyna z Czech a mianowicie FK Mladá Boleslav.

Duża dawka grania, pierwszy sparing na sztucznej murawie w tym roku, bardzo dobre drużyny, niezła gra przed turniejem w Opalenicy.Tak w skrócie można opisać dzisiejszy dzień.

Podane wyniki to tylko liczby, każdy mecz był dla Nas sprawdzianem na tle innych zespołów.

Wyniki meczy kontrolnych:
Śląsk Wrocław - Warta Gorzów 0:2
Śląsk Wrocław - GKS Tychy 6:1
Śląsk Wrocław - Cracovia 2:4
Śląsk Wrocław - AP11 4:0
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - FK Mladá Boleslav 2:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:2

Pełna galeria - Środa Śląska 06.04.2019

Już na początku przyszłego tygodnia więcej informacji o zbliżającym się turnieju Opalenica CUP 2019.
Zapraszamy do śledzenia profilu na facebooku oraz naszej strony.