Déjà vu z Warszawy, Dolnośląskie - Opolskie.

W słoneczną niedzielę rozegraliśmy dwie serie sparingów podzielone na dwie grupy.

Formuła gry to 3-4 części po 30 minut.

Po godzinie 8:00 pierwsza grupa rozpoczęła swoje mecze z drużyną Victoria Chróścice.

Pierwsza część spotkania to bardzo wyrównana gra z jednej jak i z drugiej strony.

W kolejnej odsłonie drużyna z Chróścic zagrała wysoki pressing i mecz w tej części zakończył się remisowo.

Trzecia i czwarta odsłona to wysokie krycie naszego zespołu. Końcowy rozrachunek to wygrany sparing z Victorią.

Drużyna przeciwna to bardzo szybcy zawodnicy. Po naszej stronie to wysoka skuteczność strzelecka która zadecydowała o korzystniejszym wyniku.

Pozytywny aspekt to praktycznie brak fauli podczas 4 części meczu kontrolnego.

Dziękujemy gościom za przybycie i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Bliżej południa około godziny 11:00, druga grupa zaczęła sparing z Escolą Varsovia.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, duża intensywność meczów to wpływało pozytywnie na przebieg spotkania.

Walka, szybkość, celne podania oraz gra drużynowa to słowa klucz do tego spotkania z Warszawską drużyną.

Ostatni raz mieliśmy przyjemność zagrać z Escolą w październiku 2018 roku. Wynik końcowy w stolicy to 6-4 dla Varsovii.

"Déjà vu" tak można powiedzieć, ponieważ sparing we Wrocławiu zakończył się takim samym wynikiem jak pół roku wcześniej.

Podziękowania z drużyny przyjezdnej za możliwość sprawdzenia się z najlepszymi.

Dodajmy że Escola miała silną grupę "wsparcia" w rodzicach młodych zawodników, którzy zawitali do Wrocławia wspierać swoje pociechy. Wielkie brawa !!!

Galeria zdjęć do sparingu U9 Śląsk Wrocław - Escola Varsovia poniżej.