Kontrolnie w weekend.

W nadchodzący weekend rozegramy mecze sparingowe.
Miejsce a raczej miejsca (dwa sparingi - dwie grupy) meczów kontrolnych odbędą się we Wrocławiu.

W sesji "porannej" zagramy z Victoria Chróścice rocznik 2009/2010.

Dokładnie Ludowy Klub Sportowy Victoria Chróścice, goście przyjadą do Wrocławia aż/tylko z okolic Opola (woj.opolskim).
W obecnym sezonie z drużyną tą zmierzyliśmy się dwukrotnie, bilans meczowy mamy dodatni.
Zespół z Chróścic jest bardzo wymagający, waleczny i na pewno nie będzie tu grania do jednej bramki.
Miejsce rozegrania sparingu Hala Piłkarska Oławka, Na Niskich Łąkach.

W sesji "popołudniowej" zagramy z z Escola Varsovia rocznik 2010.

Escola Varsovia przybędzie do stolicy Dolnego Śląska i tu można powiedzieć aż z Mazowsza - Warszawy. Jest to jedna z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce.
Do tej pory w sezonie 2018/2019 rozegraliśmy jedno spotkanie ( sparing w Warszawie) w którym przegraliśmy minimalnie, ale tak naprawdę nie wynik ale szansa gry z najlepszymi była kluczowa.
Miejsce drugiego sparingu odbędzie się na AWF-ie Wrocław.

Zapowiada się bardzo dużo grania.

P.S. Pogoda będzie nam sprzyjać.

HEJ ŚLĄSK !!!